KONST / Litografier / Färglitografi 11816102
nr 1181 6102
Richard Winkler
(f. 1969), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 205/210. 22x16 cm
Richard Winkler, svensk bildkonstnär och skulptör född 1969.
Utrop:
1.000 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:55:50
Richard Winkler
Läs mer om Richard Winkler